Zakończenie roku szkolnego w Gminnym Gimnazjum

To dziś zabrzmiał ostatni przedwakacyjny dzwonek. Przed uczniami ponad dwa miesiące letniego wypoczynku. Rok szkolny 2016/2017 w placówkach oświatowych Gminy Lubin zakończyło ponad 1200 uczniów i przedszkolaków.

Jako pierwsze zakończenie roku szkolnego zorganizowało Gimnazjum Gminne w Lubinie. Uroczysta gala odbyła się w Osieku. W roku szkolnym 2016/2017 do Gminnego Gimnazjum uczęszczało 183 uczniów. Dla sześćdziesięciorga z nich było to ostanie spotkanie w tym gronie, ponieważ jako trzecioklasiści opuszczają mury szkoły na zawsze. W uroczystości wziął udział radny Gminy Lubin Patryk Jarkowiec.

Gala w Osieku była okazją do nagrodzenia wyróżniających się uczniów. Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali:

Klasa IA:

1. Nikola Paszkowska
  2. Wiktoria Szymańska
  3. Magdalena Kozioł

Dodatkowe wyróżnienia otrzymali Julia Pawlik za osiągnięcia artystyczne i Przemek Plichta za osiągnięcia sportowe. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

(MG/FOT. GIMNAZJUM GMINNE)