Ogólnopolska Karta Seniora

Od września 2019 roku nowy wzór formularza dla seniora.

Ogólnopolska Karta Seniora umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach i instytucjach na terenie całego kraju. Z każdym dniem liczba partnerów rośnie. Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 120 gminach/miastach.

Seniorzy Gminy Lubin już od 2018 roku mogą aplikować o wydanie karty. Stosowne druki można pobrać w pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie, Ośrodku Kultury Gminy Lubin, także na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz Program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek. Firmy, które zdecydują się być partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się na stronie: Głos Seniora w zakładce Ogólnopolska Karta Seniora dla przedsiębiorców i przyniesie do pokoju nr 120 I piętro Urzędu Gminy w Lubinie lub prześle skan zgłoszenia na adres polniak@archiwum.ug.lubin.pl.

Więcej informacji na:

https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/

Już ponad 250 000 seniorów z całej Polski dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Na terenie Gminy Lubin wydaliśmy przeszło 200 kart seniora.

Formularz dla seniora

https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/Formularz-OKS-ind.pdf

Zapraszamy również firmy do współtworzenia Programu.  W całej Polsce jest ponad 1700 przedsiębiorców proponujących rożne upusty dla seniorów.

Formularz dla partnera:

https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/FORMULARZ-OKS-Partner-2018.pdf

Informacje urzędowe

Przetarg – działki budowlane w Zimnej Wodzie

Wójt Gminy Lubin ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych […]
Czytaj więcej…

Zobacz więcej

Nasi partnerzy