WIELKI FINAŁ GMINNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ (AKTUALIZACJA FOTOGALERIA)

Drużyna Lisiec

Zwycięska drużyna z Liśca

Wiele emocji i zacięta walka towarzyszyły Finałom Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, które odbyły się w  Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szklarach Górnych. W półfinale spotkały się ze sobą: Krzeczyn Wielki I i Osiek, oraz Raszówka i Lisiec. Krzeczyn Wielki wygrał 2:1, a Lisiec 2:0, tym samym spotkali się na parkiecie w walce o I miejsce.

Raszówka w meczu o III miejsce przegrała z Osiekiem 0:2.

Mecz o I miejsce wygrała wynikiem 2:0 drużyna z Liśca w składzie: Jacek Ziemiański, Jerzy Herbut, Marcin Domagała, Mirosław Barlik, Artur Rupa i Tomasz Jung.

Najlepszą zawodniczką Gminnej Ligi Piłki Siatkowej została Nikola Jamruz z Krzeczyna Wielkiego II, która, niestety, podczas rozgrywek doznała kontuzji nadgarstka.

Najlepszym zawodnikiem został Jacek Ziemiański z LIśca, a najlepszym atakującym Damian Dobrowolski z Raszówki.

Klasyfikacja Końcowa:

V miejsce – Krzeczyn Wielki II (dziewczęta)

IV miejsce- Raszówka

III miejsce- Osiek