Termin konkursu „Wizytówka wsi” przedłużony

Informujemy, że termin składania przez sołectwa zgłoszeń w konkursie gminnym „Wizytówka wsi” został przedłużony do dnia 31.03.2020 roku.

Przypominamy, że konkurs  dotyczy zagospodarowania miejsca w otwartej przestrzeni publicznej wsi tj. miejsca powszechnie dostępnego na terenie stanowiącym własność gminy.  W pierwszej konkursowej edycji wzięło udział sześć miejscowości i wszystkie zostały nagrodzone. Zapraszamy sołectwa do startu w kolejnej, drugiej odsłonie konkursu!

– Nawet jeśli nie ma w danej wsi takiego miejsca, to warto je stworzyć – przekonuje już drugi rok Anna Marzec, kierownik referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Urzędu Gminy Lubin.

Zgodnie z regulaminem ocenie konkursowej podlegać będzie najpiękniejsze miejsce na otwartej przestrzeni publicznej, zaaranżowane, ukwiecone i utrzymywane przez mieszkańców, stanowiące wizytówkę wsi.

Szczegóły w regulaminie:

regulamin_wizytówka_wsi