Sportowy długi weekend

Na relaks podczas długiego majowego weekendu nie będą mogli pozwolić sobie piłkarze. Przed nimi bowiem walka o kolejne ligowe punkty. Rozgrywki zaplanowane są na niedzielę, 30 kwietnia oraz środę, 3 maja. W środę odbędą się także Zawody Łucznicze dla Dzieci i I Runda Ligi Młodzików w Łucznictwie. Zapraszamy do kibicowania!

Wicelider klasy okręgowej Iskra Księginice podejmie drużynę Rodło Granowice. Spotkanie odbędzie się 3 maja o godzinie 17.00 na boisku w Księginicach.

Z kolei grająca w klasie „A” Unia Miłoradzice spotka się z ekipą Orzeł Mikołajowice o godzinie 11.00 w niedzielę, 30 kwietnia. Mecz odbędzie się na boisku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie. O tej samej godzinie piłkarze Transportowca Kłopotów podejmą zawodników Stal II Chocianów.

Ostatnie rozgrywki piłkarskie odbędą się w środę, 3 maja o godzinie 14.00 na boisku w Niemstowie. O tej porze Victoria Niemstów będzie walczyła o punkty z drużyną Amator Wierzchowice.

Miłośników sportowych emocji zapraszamy także na zawody Łucznicze dla Dzieci i I Runda Ligi Młodzików w Łucznictwie do Karczowisk. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.15. Z kolei uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się o godzinie 12.00.