RCS CUP 2017 – nasi w finale!

Reprezentacja Gminy Lubin zakwalifikowała się do finału RCS CUP 2017. W półfinałach wzięło udział 17 drużyn, które grały w czterech grupach. Wysoki poziom sportowy, jaki zaprezentowały zespoły podczas eliminacji, był zaledwie przedsmakiem emocji, które czekają nas podczas finału RCS CUP 2017. Impreza już w najbliższą sobotę, 11 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie.

Do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W pierwszej grupie prym wiodły drużyny KGHM O/ZG Lubin I KGHM O/ZWR. które pewnie awansowały do finału. Drugą grupę zdominowały POL-MIEDŹ TRANS I HÖRMANN Legnica. W trzeciej, najliczniejszej grupie, bezkonkurencyjna była drużyna Odra Chobienia z 10 punktami, oraz nasza drużyna, Gmina Lubin z 9 punktami. Z kolei czwarta grupa, to awans Górnika Lubin i Victorii Parchów.

Pozostałe drużyny, które pożegnały się z turniejem, otrzymały pamiątkową statuetkę za udział w turnieju.

Finałowe zawody RCS CUP 2017 odbędą się już w najbliższą sobotę, 11 lutego 2017 r. Początek o godz. 12.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. Zapraszamy do kibicowania całe rodziny, oraz tych, którzy chcą miło spędzić sobotnie popołudnie.

(fot. P. Nyklewicz)