Ostatni mecz rundy jesiennej

Mecz Unia Miłoradzice – Zjednoczeni Snowidza, ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018,   miało dla obu drużyn bardzo duże znaczenie. Zakończyło się niestety niekorzystnym wynikiem dla naszych reprezentantów 1:4  (1:2).

Od pierwszych minut  meczu  obie drużyny wykazywały bardzo dużą nerwowość w grze. Pierwsi otrząsnęli się z tego stanu piłkarze gości, którzy w 5 minucie uzyskali prowadzenie. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat i w 21 minucie  Krystian Sosiński doprowadził do wyrównania. Niestety 39 minuta była kluczowym momentem tego spotkania. Bramkarz drużyny gospodarzy sfaulował w polu karnym zawodnika gości, za co otrzymał czerwoną kartkę, a dodatkowo goście z rzutu karnego uzyskali ponownie prowadzenie.

W drugiej części rozgrywek,  mimo ambitnej postawy, gospodarze grając w osłabieniu,  dążyli do zdobycia wyrównującej bramki. Piłkarze Zjednoczonych Snowidza przeprowadzali jednak bardzo groźne kontry, które dały im dwa  gole zdobyte w 75 i 83 minucie.

Najlepszym piłkarzem spotkania uznany został rezerwowy bramkarz Wojciech Śmieiński, który uchronił zespół w kilku sytuacjach od wyższej porażki. Nagrody w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczył Jerzy Tadla.