Oko za oko ząb za ząb

W niedzielne popołudnie kibice w Raszówce mieli możliwość obejrzenia bardzo interesującego spotkania  Huzara Raszówka z LZS Perłą Potoczek, w którym sytuacja na boisku była bardzo dynamiczna.

Fascynujący mecz zaczął się bardzo zawzięcie, po obu stronach boiska zawodnicy dążyli do strzelenia gola, udało się to w 39. minucie Przemysławowi Plichcie, który popisał się fenomenalnym wykończeniem sytuacji. Zawodnik Huzara Raszówki postanowił pójść za ciosem i minutę później strzelił gola na 2:0, dzięki czemu do przerwy wynik  zadowalał kibiców  i piłkarzy.

W drugiej części spotkania zawodnicy LZS Perły Potoczek wyszli bardzo skupieni i pełni zimnej krwi. Pełna koncentracja opłaciła się gościom, ponieważ w 50. minucie gola kontaktowego strzelił Karol Serek. Przez następne 30 minut meczu gra toczyła się w środku pola. Goście wiedzieli, że muszą zaatakować i w 85. minucie spotkania Patryk Potaszyński strzelił gola wyrównującego. Zawodnicy Huzara Raszówki byli zdruzgotani i dążyli tylko do zwycięstwa. Atak szedł za atakiem. W końcu goście nie poradzili sobie z napieraniem przeciwnika i doszło do faulu na 20. Metrze. Do rzutu wolnego podszedł Radosław Targowicz i pięknym, finezyjnym strzałem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Jednak nie wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie. Tak było i na boisku, w 90. minucie gola na remis strzelił Przemysław Potaczyński. W doliczonym czasie gry Grzegorz Zuber z Huzara Raszówka  dostał żółtą kartkę, która już nie wpłynęła na losy spotkania.  Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

W przerwie meczu odbył się tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał sie Michał Targowicz. Najlepszym piłkarzem został wybrany Przemysław Plichta. Nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin wręczył radny Marcin Nyklewicz.