Mistrzostwa strzeleckie o Puchar Wójta

Trwają zapisy na III Strzeleckie Mistrzostwa Gminy Lubin o Puchar Wójta. Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich miłośników militariów i sportów ekstremalnych. Zawodnicy będą walczyć w dwóch kategoriach, indywidualnej i drużynowej. Mistrzostwa odbędą się w najbliższą niedzielę na strzelnicy LOK w Lubinie.

W konkurencji indywidualnej zawodnicy zmierzą się w trzech kategoriach: karabinek pneumatyczny, pistolet pneumatyczny oraz dwubój strzelecki. W szranki stanąc mogą także drużyny sołectw Gminy Lubin, liczące po trzy osoby w każdej. W tej konkurencji o zajętym miejscu decydować będzie suma punktów uzyskanych przez wszystkich zawodników drużyny w konkurencjach Kpn i Ppn. Wszyscy zawodnicy startować będą z bronią i amunicją organizatora.

W klasyfikacji indywidualnej zwycięzca otrzyma główną nagrodę jaką jest Puchar Wójta Gminy Lubin. Osoby, które zajmą miejsca od I do III otrzymają medale. Z kolei w klasyfikacji drużynowej ekipy, które zajmą miejsca od I do III otrzymają puchary. Uczestnikom wręczane będą także nagrody dodatkowe, dla najmłodszego zawodnika, dla najlepszej zawodniczki w dwuboju strzeleckim oraz dla najlepszego zawodnika wśród gości zaproszonych.

Udział w zawodach można zgłaszać pisemnie w siedzibie Urzędu Gminy Lubin ul. W. Łokietka 6a (w pokoju nr 8) lub mailowo: pilch@archiwum.ug.lubin.pl.

Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 28 maja 2017 r. godz. 10.00 na strzelnicy pneumatycznej (teren LOK) w Lubinie przy ul. 1 Maja 5. Organizatorem wydarzenia jest Gmina Lubin.