II ZLOT BLIŹNIAKÓW Gminy Lubin

Wszystkich bliźniaków mieszkających na terenie Gminy Lubin zapraszamy na drugie spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca br. o godz. 16.45 podczas imprezy plenerowej NOC ŚWIĘTOJAŃSKA ’2017 w Bukownej.

Taki zlot to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt i być może zawarcia lub zacieśnienia znajomości wśród braci bliźniaczej.

Podczas spotkania spróbujemy ukazać i odgadnąć fenomen bliźniaków m.in. przeprowadzając wywiady o ulubionych potrawach, zajęciach, zainteresowaniach. Podjęte zostaną próby ustalenia w toku przeprowadzonych konkursów, czy bliźniacy to identyczne osoby, czy też zupełnie różne.

Z chęcią poznamy ciekawe historie z życia par bliźniaczych, jak np. siostra za siostrę zdawała egzamin, sytuacje kiedy nawet mamie nie udało się rozpoznać które z dzieci było sprawcą  jakiegoś wybryku oraz inne wydarzenia w szkole, na podwórku, w kontaktach koleżeńskich i rodzinnych.

Na pamiątkę wydarzenia – każdy bliźniak otrzyma  oryginalną koszulkę ze Zlotu Bliźniaków w Gminie Lubin. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca br. do godz. 12.00 na adres:  sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, Księginice 14, bądź telefonicznie pod nr: 76 844 82 33, 76 845 59 86.

Zachęcamy do udziału w zabawie!