Zwycięstwo Huzara Raszówka

W piękne, niedzielne popołudnie bardzo okazale zainaugurowali rozgrywki piłkarze z Raszówki. Od pierwszych minut spotkania gospodarze uzyskali optyczną przewagę czego efektem była bramka zdobyta już w 6. minucie przez Mariusza Frąca. Po końcowym gwizdku do ligowych tabel wpisano:  Huzar Raszówka – Victoria Tymowa 4: 2 ( 2:0 )

Jednobramkowe prowadzenie Huzara Raszówka trwało do 18. minuty, czyli czasu gdy Radosław Targowicz podwyższył wynik meczu na 2: 0. Po zmianie stron zawodnicy Huzara ambitnie dążyli do bardziej okazałego zwycięstwa, czego efektem były kolejne bramki:  w 53. minucie Mateusza Kenca i w 64.minucie Radosława Targowicza. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla gospodarzy to tylko kwestia czasu, zespół gości  zdobył dwa celne trafienia w 70.i 89. minucie i w efekcie zmniejszył rozmiary porażki.

Pierwsze wiosenne spotkanie pokazało, że piłkarze Huzara Raszówka będą jednym z głównych kandydatów w walce o awans do wyższej klasy rozgrywek.

W przerwie spotkania rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Karol Góral z Raszówki. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Radosław Targowicz ( Huzar Raszówka). Nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał Marcin Nyklewicz i Jerzy Tadla.

W pozostałych weekendowych meczach wyniki naszych drużyn przedstawiają się następująco:

Kolejarz Miłkowice 0-5 Unia Miłoradzice
Iskra Księginice 4-1 Huta Przemków
Fortuna Obora 4-1 Park Targoszyn

Z powodu złego stanu boiska nie odbyły się mecze: Victorii Niemstów, Platana Siedlce,  Unii Szklary Górne i Transportowca Kłopotów.