Zostań w domu – twórz z nami kulturalną mapę gminy!

Ośrodek Kultury Gminy Lubin stworzył wirtualną kulturalną mapę gminy, bogatą w wydarzenia artystyczne, ukazującą specyfikę, tradycje, walory kulturowe miejscowości, wpisujących się w  magię naszej gminy.

Jest to swoiste kompendium wiedzy o regionalnej działalności kulturalnej. Wirtualna mapa gminy, powstała w celu skupienia w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli sztuki i kultury oraz osób pragnących szybko i w łatwy sposób odnaleźć ciekawe wydarzenia kulturalne, poznać historię oraz przejrzeć, dołączoną galerię zdjęć. Powstała baza zespołów artystycznych, lokalnych twórców, laureatów Aniołów Kultury z prezentacją ich twórczości, kół gospodyń i ich działania na rzecz gminy.

W najbliższym czasie planujemy rozbudowę mapy, uwzględniając zabytki i trasy rowerowe, aby podkreślić walory turystyczne naszego regionu.

Razem z Wami i dla Was, chcemy stworzyć miejsce które na stałe wpisze się w świadomość odbiorców Kultury w naszej gminie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i czekamy na Wasze propozycje: http://okgminalubin.pl/interaktywna-mapa-gminy/