Zostań w domu – czytaj e-booki

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zamknięta dla Czytelników pozostaje Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce oraz jej placówki, zachęcamy natomiast do korzystania z wirtualnego księgozbioru. Kody dostępu do Legimi oraz IBUK Libra można otrzymać drogą mailową.

Tym, którzy dotychczas korzystali głównie z księgozbioru dostępnego w siedzibie Biblioteki, wyjaśniamy, że jako czytelnicy zapisani do Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce mogą bezpłatnie korzystać ze zbiorów e-booków zgromadzonych i udostępnianych przez portal Legimi (60.000 e-booków!) oraz z publikacji zgromadzonych na platformie IBUK Libra (ponad 2000 e-booków). Zachęcamy do tego zwłaszcza w sytuacji, kiedy Biblioteka jest zamknięta.

Zachęcamy do pisania na adres: gbp.tyrcz@archiwum.ug.lubin.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 76 844 81 93. W treści maila należy podać swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej.

Szczegóły dotyczące sposobu korzystania z Legimi i IBUK Libra znajdziecie Państwo w zakładkach Legimi (na banerze ruchomym) oraz IBUK (na panelu po prawej stronie) na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka-raszowka.pl. Ale i tutaj podajmy odpowiednie linki.

LEGIMI:https://biblioteka-raszowka.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1845:legimi-na-dolnym-slasku-od-stycznia-2017

IBUKI:https://docs.google.com/document/pub?id=18Z0HtxvwImx5QfubWONloNL2RqUk2auJ6XoqXFTcCAk