Zmiana siedziby Ośrodka Kultury Gminy Lubin.

Dziś rozpoczęła się przeprowadzka Ośrodka Kultury Gminy Lubin do nowej siedziby w Lubinie, w budynku  przy ul. Księcia Ludwika I nr 3. W związku z tym, dziś i jutro mogą wystąpić problemy w połączeniach telefonicznych i internetowych.

Zmiana siedziby Ośrodka Kultury potrwa dwa dni – 5 i 6 kwietnia.  W trakcie przeprowadzki,  w tych dniach w dotychczasowej siedzibie w Księginicach  pracownik Ośrodka pełni specjalny dyżur.  Wraz z przeprowadzką  przenoszone  są numery telefonów  stacjonarnych i łącza internetowe, dlatego w tych dniach mogą wystąpić problemy z połączeniami.  Za powstałe w związku z tym niedogodności pracownicy placówki serdecznie przepraszają.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin rozpocznie pracę w nowej siedzibie przy ul. Księcia Ludwika I nr 3, od najbliższego poniedziałku  9 kwietnia.

(SR, OKGL)