Złoty medal dla dyrektor GOPS

Miło nam poinformować, że odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych nadanych mieszkańcom Dolnego Śląska, której gospodarzem był Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak. Odznaczenia zostały nadanie przez Prezydenta RP i jedną z osób wyróżnionych była Bronisława Dul dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie.

Wojewoda m.in. wręczył Krzyże Oficerskie i Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski za zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce oraz za zasługi w działalności na rzecz przywracania pamięci o ofiarach zbrodni systemów totalitarnych. Mieszkańcy regionu otrzymali też Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę i taki złoty medal otrzymała Bronisława Dul, wieloletni dyrektor GOPS w Lubinie. Serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia!

Wydarzeniu towarzyszyła Orkiestra Reprezentacyjna Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

(RED)