Zapraszamy na Turniej Łuczniczy do Karczowisk

W najbliższą sobotę w Karczowiskach rozegrany zostanie Turniej Łuczniczy o Puchar Przewodniczącego Rady  Gminy Lubin.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Lubin. Zawody rozpoczynają się o godz.10, po ich zakończeniu ok. godz. 15.00 odbędzie się festyn rodzinny, organizowany przez radę sołecką.

– Gorąco namawiam wszystkich mieszkańców Gminy Lubin do udziału w turnieju. Łucznictwo to sport dla ludzi w każdym wieku,  to także doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Będziemy mieli także okazję do integracji mieszkańców Gminy Lubin – zachęca Norbert Grabowski, przewodniczący Rady Gminy Lubin, który będzie wręczał zwycięzcom puchar.

Organizatorami zawodów są: LZS SKS Raszówka, Gmina Lubin oraz Rada Sołecka Karczowisk. Będą one rozegrane na 1 września na boisku piłkarskim w Karczowiskach. Zgłoszenie do zawodów  prosimy przesłać w terminie do 31.08. 2018 na adres: e-mail: jerzyd@o2.pl lub w dniu  zawodów do godz.11:00.

Zawodnicy będą oceniani w następujących konkurencjach: mężczyźni  powyżej 14 lat, kobiety  powyżej 14 lat, dzieci do 14 lat, samorządowcy. Program zawodów prezentujemy poniżej, może on jednak  ulec zmianie w  zależności od ilości uczestników.

godz. 10:00-11:00- przyjmowanie zgłoszeń

godz. 11:00- 13:45 – strzelanie konkursowe

godz. 14.30  –   ceremonia dekoracji zwycięzców i zakończenie zawodów

Po zakończeniu zawodów,  ok. godz. 15.00 tak jak w roku ubiegłym, odbędzie się festyn rodzinny, organizowany przez Radę Sołecką.

(SR)