Zapraszamy na piątkowy koncert do Niemstowa

Stowarzyszenie Nasz Niemstów i Gmina Lubin zapraszają na koncert muzyki operowo-operetkowej, który odbędzie się  w najbliższy piątek 24 sierpnia w  kościele pw. Św. Antoniego w Niemstowie. Początek o godzinie 19.00.

Na koncercie wystąpi trzech solistów z akompaniatorem  i na pewno dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń.  Można będzie usłyszeć sopranistkę Hannę Sosnowską, Aleksandrę Opałę, która śpiewa mezzo- sopranem oraz tenora Aleksandra Zuchowicza. Śpiewakom akompaniować będzie Katarzyna Neugebauer. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym niecodziennych koncercie, którego początek zaplanowano na godzinę 19.00.  Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Nasz Niemstów, koncert współfinansuje Gmina Lubin.

(SR)