Zapisy na spartakiadę seniorów

Wójt Gminy Lubin zaprasza seniorów na spartakiadę, która zapewni wszystkim nie tylko sporo ruchu, ale przede wszystkim przysporzy dużo radości i zabawy. Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej gminnej sportowej zabawy skierowanej do seniorów, 19 maja na boisku w Gorzycy, odbędzie się II Spartakiada dla Seniorów.

Wydarzenie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W planie są między innymi gry i zabawy sportowo – rekreacyjne, tańce, a także stretching, podczas którego będzie można nauczyć się jak odpowiednio wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę oraz poćwiczyć rozciąganie i oddech . Chętni do tych zajęć są proszeni o wzięcie ze sobą koca lub maty do ćwiczeń.  Ciekawie zapowiadają się również warsztaty pod hasłem „Od owieczki do niteczki”, podczas których będzie można nauczyć się filcowania wełny, przygotowaną własnoręcznie małą formę z wełny będzie można zabrać na pamiątkę.

Wśród atrakcji będą także konkurencje sportowe dedykowane paniom, panom, a także parom.
Organizatorzy zapewniają, że z pewnością  każdy znajdzie coś dla siebie. Zgłoszenia do udziału w spartakiadzie proszę kierować do 17 maja, do Małgorzaty Polniak z referatu oświaty, kultury, kultury fizycznej i zdrowia Urzędu Gminy w Lubinie, pod nr telefonu: 76/84-03-179.

Więcej informacji na temat spartakiady udziela Jerzy Tadla – gminny instruktor sportu pod nr telefonu: 502-837-822 oraz Jan Olejnik – sołtys Gorzycy i radny Gminy Lubin pod numerem: 889-363-140.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 14.30, zapraszamy na boisko w Gorzycy, przy drodze na Bolanów.

(SR, MP)