Zapisy na kursy tańca i śpiewu

Zachęcamy dzieci i młodzież do zapisów  na zajęcia muzyczne i  taneczne organizowane przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy są przyjmowane do końca listopada.

 

Ośrodek  Kultury zaprasza na naukę różnych choreografii  tańca m.in.  współczesnego, klasycznego, improwizacji tanecznej, pracę nad ruchem scenicznym. Zajęcia poprowadzi laureatka wielu międzynarodowych  i ogólnopolskich  turniejów tańca Karolina Tuszyńska-Kluzek. Organizatorzy zapewniają, że instruktorka  tworzy świetną atmosferę na zajęciach.

Do zapisów na zajęcia zachęca także działające od grudnia 2015 r Studio Piosenki „Łał”. Sekcję tworzą dzieci i młodzież,  których  uczy dyplomowany muzyk, wokalista i nauczyciel muzyki  Kamil Lis.
Z instruktorem można będzie ćwiczyć:  emisję głosu, pracę nad głosem, dykcję, podstawy interpretacji, doskonalić  aparat oddechowy, artykulacyjny, pracę z mikrofonem, pomoże  także w doborze repertuaru.

Liczba miejsca na zajęciach jest ograniczona, dlatego warto to zrobić jak najszybciej. Zapisy  trwają do  30 listopada w siedzibie Ośrodka ( Ksieginice 14, 59-300 Lubin) lub telefonicznie ( 76 844 82 33).

(SR)