Zamknięcie drogi i przejazdu kolejowego – AKTUALIZACJA

Uwaga! Generalny wykonawca robót torowych na linii kolejowej nr 289 odwołał zgłoszenie zamknięcia przejazdu kolejowego pomiędzy Lubinem a miejscowością Gola.

Z przyczyn technologicznych w dniu 26 września 2019 roku nastąpi zamknięcie innego przejazdu tj. drogi powiatowej łączącej Lubin z Rudną. Stosowne powiadomienia mają zostać przesłane w najbliższym czasie.

Informacja z 19 września

Na linii kolejowej nr 289 na odcinku Legnica-Rudna Gwizdanów trwa nadal remont. Kolejne roboty będą prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu drogi gminnej  nr 101157D łączącej Lubin (ul. Spacerowa) z miejscowością Gola. Od 26 września wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, zatwierdzona przez starostę powiatu lubińskiego.

Wszystkie pojazdy skierowane zostaną na objazd ulicą Małomicką i dalej przez Koźlice, zgodnie z załączonym planem sytuacyjnym. Ruch pieszy przez przejazd będzie utrzymany. Planowany termin zakończenia robót i otwarcia drogi to 10 października.

(RED)