Zaginęła Joanna Kuryło

Policja poszukuje Joanny Kuryło z Wrocławia. Zebrane dotychczas informacje wskazują, że kobieta może przebywać na terenie Lubina. Zaginiona ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie za ramiona, ciemnobrązowe włosy i wygląda na około 30-35 lat. Osoby, które widział kobietę, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Joanna Kuryło wyszła z domu 8 lutego 2017 r. i do tej pory nie kontaktowała się z najbliższymi. Nie wiadomo, co się nią dzieje, ani gdzie przebywa. Ostatni kontakt telefoniczny z 12 lutego 2017 r. może wskazywać, że zaginiona przebywa na terenie Lubina w okolicach placówek handlowych, gastronomicznych, pasaży, bądź w innych miejscach użyteczności publicznej.

Kobieta najprawdopodobniej ubrana jest w krótką czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem w kolorze szarym. Ma spodnie jeansowe i buty typu kozaki na 5 cm obcasie, z zamkiem koloru ciemno żółtego. Jej torebka jest ciemno żółta, o wymiarach około 30×25 cm.

Zaginionej poszukują funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Psie Pole tel. 71 340-44-33, 71 340 45 25 lub najbliższą jednostką policji tel. 997.

KURYŁO JOANNA
c. Włodzimierz, Katarzyna
ur. 02.10.1980 Wrocław
zam. Wrocław

(źródło: KMP we Wrocławiu)