Z najlepszymi życzeniami w Nowy 2020 Rok!

Niech ten Nowy 2020 Rok będzie czasem nowych wyzwań, wielu osiągnięć i realizowania pasji. Nie bójmy się marzyć i spełniajmy wszystkie nasze marzenia, zarówno te drobne, jak i te najskrytsze. Niech wokół nas zawsze będą życzliwi i pomocni ludzie, niech otacza nas troska i miłość najbliższych i niech nas nie opuszcza  zdrowie i dobre samopoczucie! Bawmy się do rana w tę piękną Sylwestrową Noc a w Nowy Rok wejdźmy z uśmiechem, zapałem i nadzieją!

Tadeusz Kielan                                               Norbert Grabowski

Wójt Gminy Lubin                                 Przewodniczący Rady Gminy Lubin