Wystarczy zadzwonić, by sprawdzić czy należy zmienić deklarację

deklaracja2W związku z koniecznością złożenia nowych deklaracji podatkowych, przez ok. 90 proc. mieszkańców Gminy Lubin, informujemy, iż w celu sprawdzenia czy dana nieruchomość objęta została zmianami w ewidencji gruntów i budynków wystarczy zadzwonić do Referatu Podatków i Opłat Lokalnych Urzędu Gminy w Lubinie. Urzędnicy udzielają informacji w tej sprawie pod numerami telefonów: (76) 840-31-09 oraz (76) 840-31-62.

Jeśli zmiany nastąpiły, należy zgłosić się do urzędu i wypełnić deklarację:Informacja w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego (IN_1)

Wszelkie informacje na temat sposobu wypełnienia wskazanego wyżej formularza udzielać będą pracownicy Referatu Podatków i Opłat lokalnych w Urzędzie Gminy w Lubinie przy ul. Władysława Łokietka 6, I piętro, pok. nr 8/9.

Aktualny stan użytkowana swojej nieruchomości można sprawdzić za pomocą Portalu Mapowego WebEwid, dostępnego pod adresem https://lubinski.webewid.pl.

Przypominamy, że od 1 lutego do 29 lutego 2016 r. Referat Podatków i Opłat Lokalnych UG w Lubinie wydłuża pracę. W poniedziałki, środy i piątki czynny będzie do godz. 16.30.