Wyniki tenisa i zaproszenie na pool bilard

Pierwszy dzień marca seniorzy przywitali na sportowo rozgrywając turniej tenisa stołowego. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. Zarówno seniorów, jak i dorosłych, młodzież i dzieci gorąco zachęcamy do udziału w kolejnym gminnym turnieju. Tym razem w niedzielę mieszkańcy Gminy Lubin zmierzą się z bilardem.

Wczoraj rozegrano w III Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie Powiatowo- Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla Seniorów. Do zawodów zgłosiło się 15 miłośników celuloidowej piłeczki. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach: do 50 lat i powyżej 50 lat. Poniżej publikujemy wyniki sportowych zmagań.

Do lat 50

1. Tomasz Wawrzyński – Lubin
  2. Paweł Zdulski – Krzeczyn Wielki
  3. Leszek Karczewski – Obora

Powyżej 50 lat

1. Franciszek Kędra – Lubin
  2. Witold Szewczyk – Lubin
  3. Marian Kupiecki – Obora
  4. Stanislaw Diduszko – Lubin
  5. Jacek Kaliski – Obora
  6. Leszek Kowalik – Lubin

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, a pozostali upominki. Nagrody w imieniu wójta gminy Lubin wręczył Jerzy Tadla.

W Gminie Lubin propagujemy wiele udział mieszkańców w wielu różnych imprezach sportowych, dlatego przypominamy, że w niedzielę rozegrane zostaną II indywidualne mistrzostwa Gminy Lubin pool bilard 8 bil. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców, do udziału w zawodach, które odbędą się  w Lubińskim Centrum Bilardowym przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 6, znanym wśród mieszkańców jako bunkier. Zapisy rozpoczną się o godzinie 13.30, pół godziny później zaplanowano pierwsze uderzenia w bilę.

(SR, JT)