Wygrane, remis i dwie porażki na koniec rundy

Zakończyła się runda jesienna w rozgrywka Klasy Okręgowej oraz A-klasy. Ostania kolejka okazała się szczęśliwa tylko dla Iskry Księginice, która rozgromiła Zamet Przemków 3:1.

Remis na koncie ma Unia Miłoradzice, która ostatni mecz jesieni zagrała na wyjeździe. Spotkanie z Bazaltem Piotrowice zakończyło się wynikiem 1:1.

Ostatni mecz rundy jesiennej bardzo pechowy był piłkarzy Fortuny Obora i Transportowca Kłopotów.

Fortuna przez większość meczu posiadała przewagę. Już w 17 minucie Łukasz Kulicki zdobył prowadzenie. Gdy wydawało się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu, goście w 38.minucie zdobyli wyrównującego gola. Po przerwie zasadniczo obraz gry nie uległ zmianie, lecz w 50. minucie goście zdobyli drugą bramkę. Od tego momentu gospodarze jeszcze bardziej podkręcili tempo czego wynikiem były bramki zdobyte przez Karola Chmielewskiego (65 minuta) i Łukasza Kulickiego (76 minuta). Zawodnicy Fortuny mieli również okazję do zdobycia kolejnych bramek.

Drużyna gości ambitnie dążyła do zdobycia swych kolejnych bramek. Po błędach obrony w 84 i 87 minucie goście  doprowadzili do wyniku 3:4. Do końca wynik już nie uległ zmianie.

W przerwie rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Kamil Szostak z Obory, a najlepszym piłkarzem meczu wybrano Łukasza Kulickiego z Obory.

Nagrody w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał Jerzy Tadla.

Wyjazdowe spotkanie Transportowca z Czarnymi Dziewień zakończyło się 6:1.