Wygrali i zagrają na szczeblu dolnośląskim

Trzydziestu pięciu zawodników walczyło o miejsca w Strefowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce. Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę w Turnieju  Dolnośląskim.

W kategorii juniorskiej Gminę Lubin reprezentować będą Oskar Jadach, Łukasz Ickiewicz i Katarzyna Rogalska.

Jako młodzicy na zawody dolnośląskie pojadą również Karol Góral i Filip Jurewicz oraz Ilona Słowińska, za to w kategorii kadet będziemy mieć aż trzech reprezentantów, są to Grzegorz Góral, Gabriel Błądek oraz Jakub Skibik.

Seniorki, które są naszą chlubą i na pewno nie pozwolą odebrać sobie podium to Dorota Nowacka i Monika Idczak.

Tak silnej ekipie życzymy miejsc na najwyższym podium!

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów strefowych w Raszówce czuwał sędzia Marek Rogalski, a nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Grażyna Jóźwik, członek Zarządu Dolnośląskiego LZS oraz radny Gminy Lubin Jerzy Tadla.

(JI)