Wydłużony termin konkurs „JAK TO DRZEWIEJ BYWAŁO”

UG LUBIN I BIBLIOTEKA

Do 10 czerwca wydłużony został termin konkursu „JAK TO DRZEWIEJ BYWAŁO – historia mojej wsi” organizowanego przez Wójta Gminy Lubin oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Raszówce.

Jest on adresowany  do mieszkańców Gminy Lubin, a celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań historią regionu i dorobkiem minionych pokoleń oraz popularyzowanie tematyki związanej z regionalnym dziedzictwem kulturowym.

Konkursowe drużyny zgłaszane są przez sołtysów. Podczas uroczystej gali, która odbędzie się przełomie października i listopada zaprezentują one historie swoich miejscowości, zebrane pamiątki i dokumenty. Forma prezentacji jest dowolna.

Udział w konkursie sołtysi zgłaszają na załączonym do regulaminu formularzu, który należy dostarczyć do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce przy ul. Kolejowej 2 – do lub do Urzędu Gminy w Lubinie przy ul. Łokietka 6 dnia 10.06.2016 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 76 844 81 93 w godzinach pracy biblioteki.

Gorąco zapraszamy do udziału w konkursie!

Szczegóły w załączonym regulaminie:

regulamin konkursu

Formularz druzyna