Wokalny sukces Oli

Aleksandra Naglik, uczestniczka zajęć wokalnych Studia Piosenki „ŁaŁ” przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin,  wyśpiewała miejsce na podium w XVI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Rozśpiewane Nutki”, który został zorganizowany przez MOKSiR w Chojnowie. Talent Oli został zauważony spośród 37 wokalistów kategorii B – 2003-2007, którzy do Chojnowa przybyli z różnych miast Polski m.in. Głogowa, Leszna, Zielonej Góra, Żar i Chorzowa.

Ola jest mieszkanką Obory, która na co dzień uczęszcza do Gimnazjum nr 4 oraz na zajęcia Studia Piosenki „ŁaŁ” przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin i choć śpiewanie traktuje na razie hobbystycznie, to jednak widać, że z zaangażowaniem podchodzi do lekcji i każdego projektu.

– Ola wokalnie rozwija swoje umiejętności już od trzech lat. Z każdym rokiem robi coraz większe postępy, ale ma też świadomość, jak wiele jeszcze trzeba włożyć pracy, by głos stał się pewniejszy podczas prezentacji artystycznych. Sukces w Chojnowie jest jednym z pierwszych w skali ogólnopolskiej – mówi  Kamil Lisa, jej trener w OKGL.

Ola zdobywała wcześniej  miejsca na podium w regionalnych konkursach wokalnych m.in. Srebrna Nutka 2017 dziecięcym konkursie wokalnym organizowanym przez CK Muza w Lubinie, II miejsce  w Przeglądzie Piosenki „Z nutką przez świat” (Chocianów 2017), czy też nagrodę główną w konkursie wokalnym „Świat Piosenki” organizowanym przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

Olę Naglik można często posłuchać podczas gminnych uroczystości, a każdy życzliwy aplauz publiczności potwierdza jej wysoki kunszt wokalny. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych!

(MK, SR)