Wójt Gminy Lubin z prezentami u przedszkolaków

IMG_6956Dzień Dziecka był okazją do spotkania wójta Tadeusza Kielana z najmłodszymi mieszkańcami Gminy Lubin. Szef gminnego samorządu odwiedził punkty przedszkolne w Księginicach, Szklarach Górnych i Wiercieniu. Maluchy ze Składowic były akurat na spacerze, więc swoje prezenty otrzymają w innym terminie. Tadeusz Kielan wziął także udział w Dniu Dziecka i Rodzica, zorganizowanym w Miłoradzicach. Olbrzymie miśki, piłki do skakania i słodycze – to prezenty, z którym wójt pojawił się u maluchów.

– To niesamowite, że tak niewiele może dostarczyć aż tyle radości. Nikt nie potrafi cieszyć się tak jak dzieci, dlatego każda taka wizyta jest dla mnie bardzo cenna – mówi Tadeusz Kielan, wójt Gminy Lubin.

Wyjątkowo hucznie Dzień Dziecka  świętowano w Miłoradzicach. Gry i zabawy, olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia i grill, za którym stanęli tatusiowie  – to tylko niektóre atrakcje imprezy, na której wspólnie bawili się rodzice z dziećmi, wciągając do zabawy także wójta Tadeusza Kielana i wiceprzewodniczącą Rady Gminy Lubin Sylwię Pęczkowicz-Kuduk.

Księginice

Szklary Górne