Wkrótce wielki turniej piłki nożnej

W sobotę, 1 lipca odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Gminy Lubin. Drużyny z Gminy Lubin, które chcą powalczyć o prestiż i tytuł mogą się już zgłaszać. Zapraszamy do zabawy!

Każda z drużyn powinna liczyć do 10 zawodników (6 + 4 rezerwowych). Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 26 czerwca br. drogą mailową na adres: hofman@archiwum.ug.lubin.pl albo osobiście w siedzibie Gminy w Lubinie przy ul. W.Łokietka 6a (pok. nr 8). Więcej szczegółów dotyczących imprezy udziela Jerzy Tadla, Gminny Instruktor Sportu, pod nr telefonu 502-837-822.

Turniej zostanie rozegrany na boisku w Księginicach. Odprawa techniczna i losowanie drużyn zaplanowano na godzinę 10.30. Turniej rozpocznie się o godzinie 11.00.