Wirtualny Krzeczyn Mały

strona-krzeczyna-malegoBieżące wiadomości, kalendarium, kontakt z sołtysem i radą sołecką, a także rozkład jazdy autobusów i harmonogram wywozu odpadów – mieszkańcy Krzeczyna Małego mają swoją stronę internetową, na której znajdą potrzebne informacje.

Strona www.krzeczynmaly.pl działa od grudnia 2016 r. Internauci znajdą tam nie tylko podstawowe informacje o miejscowości, ale także informacje o planowanych spotkaniach, czy relacje z imprez.

– Do tej pory w Krzeczynie Małym funkcjonowały tablice informacyjne. Dzięki stronie internetowej mieszkańcy bez wychodzenia z domu mają dostęp do bieżących wiadomości – mówi Lidia Cesarz, Sołtys Krzeczyna Małego. – Poza informacjami urzędowymi na stronie będziemy zamieszczać także zapowiedzi najważniejszych wydarzeń i uroczystości odbywających się w naszej miejscowości – dodaje Lidia Cesarz.

Na stronie swoją zakładkę ma także Koło Gospodyń Wiejskich, oraz kabaret „Ale Baby”. Dzięki stronie jest także możliwość skontaktowania się z sołtysem bądź członkami rady, za pośrednictwem zakładki „Sołtys i Rada Sołecka”.

Strona internetowa finansowana jest z rezerw funduszu sołeckiego za 2016 r.