Wielkie atrakcje w Raszowej Małej

Mnóstwo radości i śmiechu sprawił dzieciom z Raszowej Małej sołtys i rada sołecka organizując kilkugodzinne zabawy na świeżym powietrzu z okazji Dnia Dziecka. Był ogromny dmuchany zamek, trampoliny, konkursy, zabawy a do tego mnóstwo nagród.

– Udało nam się zorganizować to spotkanie dzięki temu, że zaangażowało się wiele osób. Wszystkim ogromnie za to dziękuję. Mieszkańcy przynieśli ciasta, napoje, właściciele Gospodarstwa Rybnego udostępnili teren, dopisała pogoda i doskonałe humory – mówi Artur Kęciński sołtys Raszowej Małej.

Sołtys także przygotował wiele niespodzianek, z których największą gabarytowo był ogromny dmuchany zamek. Dzieci szalały na trampolinach, bawiły się z animatorką, brały udział w licznych konkursach z nagrodami. Sporą atrakcją był przyjazd policjantów, którzy opowiadali o bezpieczeństwie i rozdawali odblaskowe kamizelki, worki i czapeczki. Można było także usiąść za kierownicą prawdziwego radiowozu. Sołtys przyprowadził też na plac hodowane przez siebie owce kameruńskie.  Było także ognisko, w którym pieczono ziemniaczki i które już porą wieczorową nadawało dodatkowego klimatu temu integracyjnemu spotkaniu mieszkańców Raszowej Małej.

(SR)