Więcej czasu na wykonanie projektu Anioła

konkurs-aniol-plakatUczestnicy konkursu plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową mają więcej czasu na wykonanie swojej pracy. Termin składania projektów został przedłużony do wtorku, 29 listopada. Tegoroczna edycja zabawy polega na wykonaniu Anioła.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorom zależy także na promowaniu aktywności twórczej mieszkańców Gminy Lubin oraz kształtowaniu i rozwijaniu zainteresowań kulturą i sztuką.

Uczestnicy podzieleni będą na trzy kategorie wiekowe: do 8 lat, od 9 do 13 lat oraz powyżej 14 lat Prace zgłoszone do konkursu mogą być przygotowane w dowolnej technice. Każdy uczestnik może zaprezentować maksymalnie trzy kartki wykonane własnoręcznie. Autorzy muszą pamiętać, aby ich prace były opatrzone metryczką – imię i nazwisko, wiek oraz adres, telefon i adres e-mail. Prace należy składać w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin w Księginicach.

Jury oceniać będzie wizerunek anioła, pomysłowość, technikę i estetykę wykonania oraz ogólne wrażenia.

Nagrody główne otrzymają autorzy najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Organizatorem konkursu jest Ośrodek Kultury Gminy Lubin.