Weekendowe rozgrywki

Dla najmłodszych gry i zabawy w ramach „ Akademii  Żaczek”, a dla wszystkich  chętnych Gminny Turniej Kręglarski. Warto sobie zaplanować  kilka godzin w najbliższy piątek na sportowe rozgrywki lub też kibicowanie.

Turniej w ramach „Akademii Żaczek” to gry i zabawy dla dzieci 5-6 letnich, które uczestniczą w zajęciach organizowanych w ramach gminnego projektu, kierowanych do  przedszkolaków i 6 letnich pierwszoklasistów. W sportowych zmaganiach, o różnym stopniu trudności, kibicować im będzie można  w hali Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie. Rozgrywki rozpoczynają się od godz. 9.00.

Nieco starsi będą się zmagać w Gminnym Turnieju Kręglarskim. Rozgrywki zaplanowano w  trzech kategoriach wiekowych : seniorzy, juniorzy i dzieci. W klasyfikacji nagrodzona zostanie także najlepsza drużyna, w której punktowane będą trzy osoby z najlepszymi wynikami z danej miejscowości.  Zapisy do turnieju rozpoczynają się o godz. 16.30, pierwsze zbicia kręgli już od 17.00. Zachęcamy do aktywnego udziału w turnieju, bądź jeszcze bardziej aktywnego kibicowania.

(SR)