Weekendowe piłkarskie rozgrywki

Niedzielny mecz zgromadził na trybunach sporą grupę kibiców chcących obejrzeć spotkanie dwóch czołowych drużyn B Klasy. Goście kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa udowodnili, iż sportowo nie pasują do tej klasy rozgrywek. Każdy przeciwnik zostaje odprawiony z bagażem kilku bramek.  Nasz Platan Siedlce, mimo ambitnej walki musiał uznać wyższość Górnika II Polkowice. Mecz zakończył się dużą bramkową przewagą 0:10( 0: 4).

Piłkarze Platana bardzo ambitnie dążyli do zdobycia honorowego gola, jednak bardzo dobrze grający zawodnicy z Polkowic dosłownie ,,zamurowali” własną bramkę. W pierwszej połowie spotkania gospodarze stracili tylko cztery bramki, lecz po przerwie przewaga gości jeszcze bardziej uwidoczniła się, czego efektem były kolejne bramki.

W przerwie spotkania odbył się tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Dawid Stępka (Siedlce), a najlepszym piłkarzem drużyny Platana wybrano Rafała Lesickiego. Nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał Jerzy Tadla. Wyniki pozostałych spotkan niższych lig przedstawiają się następująco: