Weekend zagra na Festynie Strażackim

Prezentacja strażackich wozów bojowych, spektakularne pokazy sprzętu gaśniczego, a także mobilna ścianka wspinaczkowa i liczne atrakcje dla najmłodszych – to tylko niektóre atrakcje IV Festynu Strażackiego. Gwiazdą imprezy będzie zespół Weekend. Festyn odbędzie się w najbliższą sobotę na terenach przy Hali RCS w Lubinie.

Początek o godzinie 13.00. Imprezę zainauguruje występ Strażackiej Orkiestry Dętej z Lubawki. Miłośnicy wozów bojowych natomiast będą mieli rzadką okazję przyjrzeć się z bliska pojazdom. Jednostki PSP i OSP z teren powiatu lubińskiego będą bowiem  prezentowały nie tylko wozy bojowe, ale także sprzęt ratowniczy.

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje, m. in.: mobilna ścianka wspinaczkowa, kolejka tyrolska, eurobungee oraz gry i zabawy.

Wieczorem przed publicznością wystąpi zespół Weekend z Radosławem Liszewskim na czele. Grupa wykonująca muzykę z pogranicza gatunków disco polo i dance, znana jest m. in. z przebojów takich jak „Ona tańczy dla mnie”, czy „Za każdą chwilę z Tobą”.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.