Warsztaty zielarsko kosmetyczne dla seniorów

Warsztaty odbędą w wyjątkowo malowniczym „Ogrodzie Freya” w Bukownej.

Wójt Gminy Lubin wspólnie z Radą Seniorów zapraszają do udziału w warsztatach zielarsko – kosmetycznych, które odbędą się w „Ogrodzie Freya” w Bukownej 27 czerwca 2018 r. Zapisy przyjmowane będą do najbliższego poniedziałku.

Zajęcia zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać własnoręcznie kosmetyki naturalne. Spotkanie rozpocznie się spacerem po pięknym ogrodzie położonym w uroczej wsi dolnośląskiej w Bukownej. Ogród założony został w 2002 r. Obecnie znajduje się tam staw, plac zabaw, miejsce na ognisko, fontanny i liczne pergole, a przede wszystkim jest pełen niezliczonej ilości kwiatów, ziół, krzewów i drzew.

Zbliżające się zajęcia poświęcone będą naturze. Prowadząca przybliży i zdradzi tajniki tworzenia naturalnych kosmetyków, podpowie jak wykorzystywać produkty, które mamy w swoich domach i ogrodach. Każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą własnoręcznie przygotowany produkt. Spotkanie zakończy się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16.00. Chęć uczestnictwa można zgłaszać do 25 czerwca 2018 roku pod numerami telefonów: Anna Rawska 695 937 403 lub 76 841 90 19 oraz Małgorzata Polniak 76 840 31 79. Warsztaty są bezpłatne, uczestnicy ponoszą jedynie koszt poczęstunku w wysokości 20 zł, płatny na miejscu.

Zapraszamy do udziału.