Wakacyjny rozkład jazdy

Od dzisiaj do 31 sierpnia obowiązuje wakacyjny rozkład jazdy Lubińskich Przewozów Pasażerskich. Co prawda na liniach obejmujących Gminę Lubin jedyną zmianą jest wprowadzenie nowego przystanku w Krzeczynie Wielkim w kierunku Gorzycy-  Krzeczyn Wielki 06 dla linii nr 101. Warto jednak zapoznać się ze zmianami w Lubinie i nową linią do Polkowic.

Od 21 czerwca 2019  wprowadzone zostały modyfikacje rozkładów jazdy Lubińskich Przewozów Pasażerskich.

Uruchomiona została nowa linia 110 na trasie:  Polkowice Młyńska Dworzec Autobusowy – Polkowice Głogowska – Polkowice 11 Lutego – Polkowice 3 Maja – Polkowice Kopalniana (powrót Legnicką) – ZG Lubin – Lubin Skłodowskiej Curie – Lubin 1 Maja – Lubin Kolejowa Rondo 01. Linia 110 będzie kursowała codziennie,  godziny odjazdów będą dostosowane do połączeń kolejowych w Lubinie.

Skorygowany został rozkład jazdy linii 1 i 7 w celu zapewnienia skomunikowań z pociągami Kolei Dolnośląskich na stacji Lubin oraz uruchomiony został nowy przystanek Krzeczyn Wielki 06 dla linii 101 i 131.

Ponadto PKS informuje, że od 21 czerwca do 31 sierpnia br. w dni robocze funkcjonować będzie wakacyjny rozkład jazdy – kolumna „Dni robocze w ferie i wakacje”. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy.