Wakacje z Ośrodkiem Kultury

Trzeci tydzień wakacji  OKGL zaczął na sportowo –  drużynowymi rozgrywkami na kręgielni RCS w Lubinie. Młodzi  zawodnicy podzieleni na dwie drużyny dziewcząt i chłopców, bardzo poważnie podeszli do rywalizacji. Wygrała drużyna chłopców  wynikiem 476 pkt. Dziewczynki zdobyły niewiele mniej, bo aż 419 pkt. Z  kręgielni cała zintegrowana grupa udała się do kina Helios na seans filmowy p.t. „ Sekretne życie zwierząt domowych II”.

W czwartek 38 osobowa grupa  autokarem  udała się na warsztaty iluzji  do malowniczo położonej, niewielkiej miejscowości Miłków.  Cyrkland  to kolorowe, bajkowe miejsce przenoszące gości do cyrkowego świata magii, sztuczek i akrobacji. Wszyscy znaleźli się w miejscu, które uczy, bawi i w miły sposób organizuje czas dla dzieci.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin gorąco zaprasza do udziału w najbliższych wycieczkach. Jeszcze tylko do poniedziałku (29.07) przyjmowane są zapisy na wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Na ostatni wyjazd Ośrodek zapraszam 8 sierpnia do zamku Książ – zapisy na wycieczkę do 5 sierpnia.

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej – www.okgminalubin.pl, a także facebook/okgminalubin.

(OKGL)