Uwaga! Przenosiny Urzędu Gminy Lubin!

Pracownicy  Urzędu Gminy Lubin przygotowują się do przeprowadzki do nowego obiektu przy ul. Księcia Ludwika I nr 3. W związku z tym 6 i 9 kwietnia Urząd Gminy Lubin będzie nieczynny.  Będzie jednak możliwość złożenia urzędowych pism. Za powstałe w związku z tym niedogodności serdecznie przepraszamy. W nowym obiekcie mieszkańcy zyskają za to bardziej komfortową i scentralizowaną obsługę.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Gmina Lubin kupiła budynek przy ul. Księcia Ludwika I nr 3  i od września 2017 r. mieści się tam Gminne Gimnazjum. Wówczas zaplanowano, że po niewielkim remoncie i dostosowaniu pomieszczeń, do tego obiektu przeniesiony zostanie także cały Urząd Gminy Lubin,  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz  Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

Budynek jest już gotowy, więc w Urzędzie Gminy trwają ostatnie przygotowania do przenosin. Przeprowadzkę zaplanowano w terminie, który jest najmniej uciążliwy dla mieszkańców , czyli po okresie obowiązkowych opłat podatków lokalnych.

Przeprowadzka rozpocznie się w piątek 6 kwietnia, potrwa cały weekend wraz z poniedziałkiem 9 kwietnia.  W związku z tym, zarówno 6 jak i 9 kwietnia Urząd Gminy będzie nieczynny. W czasie przeprowadzki, w dniach roboczych, działać będzie jednak dotychczasowe Biuro Podawcze, w którym można będzie złożyć wymagające określonych terminów pisma.

Za powstałe w związku z tym niedogodności serdecznie przepraszamy. Nowy obiekt poprawi komfort obsługi mieszkańców i jednocześnie scentralizuje wiele referatów i instytucji. Przypomnijmy, że wcześniej mieścił się tam m.in. Dom Kultury „Żuraw” i szkoła, nazywana potocznie budowlanką. To nieruchomość o powierzchni 3 tys. 465 metrów kwadratowych oraz przyległy parking. Gmina zapłaciła za ten obiekt 4 mln 100 tysięcy  zł. Do sprzedaży wystawiono już dwa dotychczasowe urzędowe budynki przy ul. Wł. Łokietka 6.

(SR)

UWAGA!

6 i 9 kwietnia Urząd Gminy Lubin będzie NIECZYNNY

W godzinach urzędowych działać będzie Biuro Podawcze przy ul. Wł. Łokietka 6