Unia Szklary Górne – Sparta II Rudna 7:1 ( 2:1)

Już pierwsze minuty potwierdzały bardzo dobrą ostatnio dyspozycję zawodników ze Szklar Górnych, lecz pierwsi bramkę strzelili goście. Utrata gola podziałała na gospodarzy bardzo mobilizująco i w 19. minucie Ariel Famulski doprowadził po świetnej akcji całego zespołu do wyrównania.

Po zdobyciu wyrównującej bramki 39. minucie napór drużyny Unii nie osłabł i w 39. minucie Tomasz Krawczyk zdobył gola na 2:1. Po zmianie stron w 47. minucie Ariel Famulski podwyższył wynik na 3:1. Kolejne bramki zdobyte przez piłkarzy ze Szklar Górnych były efektem bardzo mądrej i skutecznej gry. Kolejne gole były autorstwem : Tomasza Krawczyka ( 55.min), Kamila Kogusa ( 60. min), Alwina Famulskiego (66. min) i Tomasza Łojka ( 69. min). Drużyna gospodarzy wyrasta na jednego z kandydatów do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

W przerwie meczu odbył się tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Oliwer Sielowski (Szklary Górne), a najlepszym piłkarzem został wybrany Ariel Famulski (Unia). Nagrody w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał Tomasz Fuczek i Jerzy Tadla.

(JT)