Uczniowie z Krzeczyna Wielkiego podziękowali pedagogom

Punktualnie o 8.00 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim rozpoczął się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przepięknym programem artystycznym podziękowali nauczycielom za ich trud, opiekę i serce, które wkładają w swoją pracę.

Nauczycielom podziękowała także dyrektor szkoły Elżbieta Młynek życząc im dalszych sukcesów i wytrwałości w tej wymagającej dużego trudu i poświęcenia profesji, kierując słowa podziękowań do wszystkich pracowników szkoły.

W sposób wyjątkowy Dzień Nauczyciela uczcili uczniowie, prezentując się w fenomenalnym  muzyczno-tanecznym programie artystycznym.

Uroczystość zgromadziła wielu gości. Wzięli w niej udział radni Rady Gminy Lubin Jan Olejnik i Janusz Zarenkiewicz, radny miejski Stanisław Klimowicz, panie sołtys z Krzeczyna Małego i Chróstnika Lidia Cesarz i Elżbieta Białosiewicz, a wójta Tadeusza Kielna reprezentował Alfred Pilch, kierownik referatu oświaty Urzędu Gminy w Lubinie. Swoją obecnością Dzień Edukacji Narodowej w Krzeczynie Wielkim zaszczycili także ksiądz proboszcz Kazimierz Rapacz oraz reprezentacja Zespołu Folklorystycznego „Lubin” z Krzeczyna Wielkiego, która przyjechała z przepięknym, własnoręcznie robionym tortem.

Były życzenia, kwiaty i prezenty w tym m.in. tort od Rady Rodziców.