Uczennica z Raszówki Zuzanna Miedziak finalistką powiatowego konkursu plastycznego pn.: ‚‚Bezpieczeństwo w oczach dziecka’’

23111511Konkurs plastyczny pod hasłem ‚‚Bezpieczeństwo w oczach dziecka’’ dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu powiatu lubińskiego miał swój finał 23 listopada br. w CK Muza w Lubinie.

Jedną z pierwszych nagród ex aequo z Leną Głowacz ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Lubinie i Aleksandrą Tylawską z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej otrzymała Zuzanna Miedziak uczennica Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce.

Na konkurs nadesłano 385 prac plastycznych wyróżniono 60 z nich. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić zagrożenia i niebezpieczeństwa, z którymi mogą się spotkać w codziennym życiu. Konkurs miał również za zadanie przybliżyć działalność służb prewencyjnych.

Konkurs zorganizowano pod patronatem Komisji Bezpieczeństwa i Porządku podlegającej staroście lubińskiemu przy wsparciu Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Przed wręczeniem nagród zgromadzeni finaliści mogli obejrzeć występ uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie oraz wzięli udział w quizie i konkursie, gdzie jeszcze raz zostały im przypomniane zasady bezpieczeństwa.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

(AH/Zdjęcia: Sylwia Serafin KPP w Lubinie)