Turniej Wiedzy Gminy Lubin

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza wszystkie sołectwa Gminy Lubin na II Gminny Turniej Wiedzy. Ponownie przeprowadzony zostanie przy pomocy profesjonalnej firmy, która wyposaży każdą drużynę w tablet. Atmosferę dodatkowo podkreślą projekcje multimedialne, tło muzyczne i efekty dźwiękowe. Całość poprowadzi doświadczony konferansjer, który oprócz prowadzenia gry, przybliży ciekawostki i fakty historyczne widowni.

OKGL czeka na 3- osobowe drużyny, które zmierzą się z pytaniami  z historii, sportu, kultury. Po każdym pytaniu zarówno gracze jak i publiczność będą mogli na bieżąco śledzić rywalizację, na wielkim ekranie zobaczymy najszybciej odpowiadających oraz kolejność drużyn na otrzymanych tabletach.

Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy niezwykłą atmosferę, która udzieliła się wszystkim podczas pierwszej edycji turnieju, w której wytypowane międzypokoleniowe drużyny zmierzyły się w pięciu dziedzinach dotyczących ostatniego stulecia: historii, sporcie, kulturze, życiu codziennym oraz postaci Józefa Piłsudskiego.

W tym roku w związku z przypadającą 80. rocznicą wybuchu II wojny oraz 75. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego proponujemy pytania podzielone na trzy bloki:

  • Historia Polski – II wojna światowa i Powstanie Warszawskie
  • Sport i Kultura – po II wojnie światowej
  • Gmina Lubin.

Turniej odbędzie się 6 listopada godz. 17.00 w świetlicy w Osieku. OKGL czeka na zgłoszenia 3-osobowych drużyn do 5 listopada do 15.00 pod nr tel. 76 844 82 33, 76 845 59 86

Mile widziani kibice z poszczególnych drużyn!

(RED)