Trwają zapisy na wycieczkę do Kotliny Jeleniogórskiej

Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę pod nazwą „Walory kulturowe Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy”. Oferta skierowana jest do starszych mieszkańców gminy, których na wyprawę zaprasza Wójt Gminy Lubin oraz Rada Senioralna. Wyjazd zaplanowany jest na 5 czerwca br.

Zapisy i wpłaty będą przyjmowane, przez przedstawicieli Rady Seniorów w najbliższy piątek, 2 czerwca br. od godz. 9.00 do godz. 10.00 w budynku Urzędu Gminy przy ul. Łokietka 6, sala nr 14 na II piętrze.

Wycieczka zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W planie jest bowiem zwiedzanie Kościoła Św. Krzyża w Jeleniej Górze, Doliny Pałaców i Ogrodów oraz Ogrodu Japońskiego „Siruwia” i Muzeum Japońskiego, które funkcjonują w Przesiece. Uczestnicy odwiedzą także zagrodę edukacyjną „Ananda Putta Bhumi” w Głębocku.

Odpłatność za wycieczkę wynosi 36 złotych od osoby, jest to koszt biletów wstępu i obiadu. Zbiórka uczestników zaplanowana jest na godzinę 7.30 w poniedziałek, 5 czerwca na parkingu marketu Kaufland w Lubinie. Wyjazd o godzinie 8.00. Powrót grupy natomiast planowany jest na godzinę 20.00.

Więcej informacji na temat wycieczki udziela Wiesław Mucha pod nr telefonu: 603-657-961.