Transportowiec Kłopotów nie do zatrzymania!

Patryk Jarkowiec, radny Gminy Lubin i zawodnik Transportowca nie ukrywał radości z wygranej!

Pojedynek lidera z wiceliderem B klasy zapowiadał się szalenie emocjonująco. Gospodarze pragnęli zmniejszyć przewagę punktową  do drużyny z Kłopotowa. Pierwsza połowa meczu pokazała, że wynik spotkania jest sprawą otwartą.

Obie drużyny miały dogodne sytuacje do zdobycia bramek, lecz dobra postawa obu bramkarzy sprawiła, iż obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0:0.

Pierwszą bramkę zdobył w 53 minucie Jakub Olszewski (Transportowiec) po pięknym strzale z lewego skrzydła, a w 58 minucie Aleksander Kaszubski z rzutu karnego podwyższył wynik na 0:2. Gospodarze dążyli do zdobycia honorowej bramki i w 78 minucie Robert Franecki zdobył kontaktowego gola. Gdy wydawało się, iż dojdzie do emocjonującej końcówki –  w 79 minucie Jakub Olszewski zdobył swoją drugą bramkę, ustalając jednocześnie wynik spotkania na 1:3 dla Transportowca Kłopotów. Oznacza to, że Transportowiec umocnił swoją pozycję lidera tabeli. Od zajmującego drugie miejsce zespołu Huzara Raszówka dzieli go sześć punktów. Na trzecie miejsca spadła Unia Szklary Górne.

Najlepszymi zawodnikami tego sportowego widowiska byli: Jakub Olszewski (Transportowiec) i Grzegorz Stępiński (Unia). W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Grzegorz Lichwa  z Pieszkowa.

Nagrody w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczali: przewodniczący Rady Gminy Norbert Grabowski i radny Tomasz Fuczek.