Transportowiec Kłopotów Osiek – Wilki Różana 3 : 4

Do meczu obie drużyny przystąpiły mocno skoncentrowane, jednakże od początku było widać, która ekipa zajmuje wyższe miejsce w tabeli rozgrywkowej kl.A. Już w pierwszej minucie zawodnik gości, po długim podaniu ze skrzydła wychodzi na pozycje „ sam na sam” z bramkarzem i strzela bramkę dając prowadzenie dla gości.

Upływające minuty do dalsza dominacja gości, którzy tylko dzięki dobrej postawie bramkarza nie stracili kolejnych bramek. W 44. minucie meczu mogliśmy zobaczyć kopię bramki z pierwszych minut meczu, gdzie zawodnik gości wychodzi na pozycje „sam na sam” z bramkarzem i ustanawia wynik pierwszej połowy na 2 : 0 drużyny Wilków z Różanej.

Po regulaminowej przerwie i reprymendzie trenera, drużyna Transportowca zabrała się do odrobienia strat. Jako pierwszy do bramki gości trafił w 54. minucie Rogala Paweł strzelając kontaktowego gola. Niestety, gdy wydawało się że gospodarze złapali wiatr w żagle i kolejne bramki są kwestią czasu, goście wykorzystując nieuwagę przeciwników, którzy się nieco odkryli, długim podaniem uruchomili swojego napastnika, który w 60. Minucie trafia do siatki gospodarzy ustalając wynik na 3:1. Po stracie bramki drużyna z Kłopotowa ponownie zwarła swoje szeregi, co przyniosło efekt bramkowy, z którego najbardziej cieszył się jej zdobywca Szymczyk Dawid. Trzy minuty później po błędzie bramkarza, który grając na czas wypuszcza piłkę z rąk przy tzw. wznowieniu gry,  sytuację tę wykorzystuje Adam Pieniacki doprowadzając do wyrównania. Gdy wydawało się, że wszystko jest już pod kontrolą, w doliczonym czasie gry piłkę dostaje pomocnik gości , który wykorzystując dalekie wyjście naszego bramkarza przerzuca go, ustalając wynik całego spotkania na 3:4.

Mecz bardzo interesujący z dużą dynamiką i ciekawymi piłkarsko akcjami, i tylko szkoda, że zabrakło koncentracji drużynie z Kłopotowa-Osieka, aby dobry remisowy wynik powieźć do końca meczu.

Tradycyjnie w przerwie meczu przeprowadzony został konkurs rzutów karnych, który wygrał Mirosław Krawczyk i otrzymał w nagrodę piłkę nożną.

Najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu (MVP) został bramkarz Kamil Dziedzic z Kłopotowa, który został uhonorowany upominkiem. Nagrody dla najlepszego piłkarza i strzelca rzutów karnych wręczał Patryk Jarkowiec radny Gminy Lubin. Poniżej publikujemy wyniki pozostałych weekendowych meczy.