Tradycje Wielkanocne 2016 i konkurs na najładniejszą palmę!

DSC_1526

W ubiegłym roku do konkursu Tradycje Wielkanocne zgłosiło się 15 zespołów, które przygotowały 45 potraw.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza mieszkańców do udziału w konkursach wielkanocnych. Pierwszy będzie sprawdzianem umiejętności kulinarnych, drugi artystycznych.

W Świetlicy Wiejskiej w Oborze, 4 marca, o godzinie 19.00 będziemy mogli podziwiać własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne. Każdy zdolny mieszkaniec naszej lokalnej społeczności powinien wziąć udział w tej wspaniałej zabawie.

DSC_1552

Grand Prix ubiegłorocznego konkursu Tradycje Wielkanocne otrzymało Koło Gospodyń z Gogołowic za kaczkę nadziewaną migdałami i żurawiną.

Jednak nie tylko oko będzie można nacieszyć, w tym samym czasie i miejscu odbędzie się również konkurs kulinarny „TRADYCJE WIELKANOCNE 2016”.

Tu jednak chętni do wzięcia udziału muszą wypełnić kartę zgłoszenia i koniecznie dostarczyć ją do OKGM z siedzibą w Księginicach do 29.02.2016r.

Laureaci konkursów mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, także pieniężne. Warto więc pokazać swoje umiejętności zarówno plastyczne jak i kulinarne. W załączeniu regulaminy konkursów oraz Karta Zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy.

(AI)

Do pobrania:

baner wielkanocnyRegulaminTradycjeWielkanocne

baner palmaREGULAMINPALMAWIELKANOCNA2016