Tradycje Bożonarodzeniowe 2015 – Gminny Konkurs Kulinarny

tradycje-male12 zespołów z terenu Gminy Lubin zgłosiło się do Gminnego Konkursu Kulinarnego Tradycje Bożonarodzeniowe 2015. Przygotowane potrawy oceniane będą w trzech kategoriach: potrawa postna, danie na dzień świąteczny i deser bożonarodzeniowy. Oceniać je będzie profesjonale jury złożone z lubińskich restauratorów: Wiesława Lichotę i Karola Dobrowolskiego z Gospody Zamkowej oraz Bolesława Kurka z restauracji Rancho.

Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł, nagrodzone zostaną także najsmaczniejsze potrawy w poszczególnych kategoriach.

Prezentowane będę także autorskie aranżacje świątecznych dekoracji, m.in. stołu wigilijnego.

Wieczór uświetnią występy zespołów ISKRA i ZACHĘTA. Zobaczymy także pierwszy występ dziecięcego zespołu tanecznego z GOK-u.
Gminny Konkurs Kulinarny odbędzie się w najbliższą sobotę 12 grudnia 2015 r. w Świetlicy Wiejskiej w Osieku. Początek imprezy o godz. 17.00. Zapraszają Wójt Tadeusz Kielan oraz Gminny Ośrodek Kultury.