Szukają kabareciarzy

2016-plakat-uhahaOśrodek Kultury Gminy Lubin ogłasza VI Otwarty Przegląd Amatorskich Form Kabaretowych pod nazwą „uHaHa ‚2016”. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci, młodzież i osoby dorosłe – innymi słowy, każdy kto chciałby zaprezentować swój talent komiczny. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne.

VI Otwarty Przegląd Amatorskich Form Kabaretowych będzie miał charakter konkursu. Forma prezentacji jest dowolna. Uczestnik może zaprezentować talent komika w skeczu, mini spektaklu, monologu, czy też w parodii. Występ każdego z kandydatów powinien trwać maksymalnie kwadrans.

Celem przeglądu jest promowanie aktywności twórczej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Chodzi także o inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej, a przy okazji promocję twórczości teatralnej dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kandydaci mogą zapisać się wypełniając Kartę Zgłoszeniową dołączoną do regulaminu. Dokumenty należy dostarczyć do organizatora konkursu w terminie do 22 listopada 2016 r. do godziny 15:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

VI Otwarty Przegląd Amatorskich Form Kabaretowych odbędzie się w piątek, 25 listopada 2016 r. o godzinie 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Oborze.

(mat. OKGL)

uhaha-2016-regulamin-karta-1